ARAÇ ALMAK İSTİYORSANIZ
Ares Group olarak aradığınız aracı sizin için bulup ekspertizini yaptıktan sonra en uygun şartlarda size sunarız. Bunun için yapmanız gereken site içindeki formu eksiksiz doldurup göndermenizdir. Müşteri temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır. Form için tıklayınız.

ARACINIZI SATMAK İSTİYORSANIZ
Ares Group olarak aracınızı satmak için gerekli ekspertizleri yaparak durum hakkında bilgi ve en doğru fiyatı sunarız. Bunun için yapmanız gereken site içindeki formu eksiksiz doldurup göndermenizdir. Müşteri temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır. Form için tıklayınız.

KONSİNYELİ SATIŞ HİZMETİMİZ
Ares Group olarak konsinye hizmetimiz ile aracınızın ekspertizini yaptıktan sonra showroom alanımızda sergileyerek satışını gerçekleştiririz. Bunun için yapmanız gereken site içindeki formu eksiksiz doldurup göndermenizdir. Müşteri temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır. Form için tıklayınız.

SİGORTA – KASKO HİZMETLERİ
Sigorta paketlerimiz içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun teminatları bulabilir, aracınızı çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi tehlikeler sonucu meydana gelebilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek konusunda uzman temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.